Opinie o kancelarii

Bardzo polecam Panią Mecenas Magdalenę Rubiś. Z zaangażowaniem i rzetelnością prowadziła moją sprawę, od początku jasno wskazując czego można się spodziewać i realnie przedstawiając sytuację. Od początku Pani Mecenas wzbudziła moje zaufanie dzięki swej uprzejmości i serdecznemu uśmiechowi. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i w mojej ocenie najwyższa jakość usług. Dziękuję! Karolina

thumb Karolina Kedzierska
7 października 2021

Miałem okazję z korzystać z pomocy Pani mecenas Magdaleny Rubiś.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i rezultatów. Pani mecenas jest osoba bardzo miłą i kontaktową oraz zaangażowaną w wykonywana pracę. Na bieżąco informuje klienta o postępach i rezultatach oraz służy radą. Serdecznie polecam i jeśli kiedyś będę potrzebował pomocy prawnika na pewno zwrócę się do Pani mecenas Magdaleny Rubiś.

thumb Michał Mazur
7 września 2021

Bardzo dobra współpraca. Pani Adwokat Rubiś jest profesjonalna i zaangażowana , a przy tym życzliwa. Cierpliwie wyjaśniała nam wszelkie zawiłości i odpowiadała na wszystkie pytania. Godna polecenia!

thumb antcraft
24 grudnia 2021

Współpracę z Kancelarią a w szczególności z Panią Mecenas Magdaleną polecam wszystkim kto potrzebuje fachowej pomocy oraz dokładnego i rzeczowego poprowadzenia swoich spraw.
Pani Magdalena odpowiadała na wszelkie wątpliwości i pytania, jeżeli trzeba było to też dodawała słowa otuchy które były bardzo pomocne.
Serdecznie Polecam

thumb Agnieszka Bruzda
24 grudnia 2021

Jak najbardziej polecam! Obsługa klienta na wysokim poziomie niezależnie od sytuacji finansowej klienta.Podejscie indywidualne do każdego, pełen profesjonalizm!Bardzo dziękuję za prowadzenie spraw Pani adw Magdalenie Rubiś (głównie sprawy karne)oraz Panu Mecenasowi Michałowi Podolcowi(sprawy administracyjne)oczywiście ze skutkiem pozytywnym:) Pozdrawiam serdecznie

thumb Paulina Starowicz
7 września 2021

Profesjonalna pomoc prawna na każdym kroku. Niesamowita wiedza, zaangażowanie, rzetelność i kultura osobista Pani Magdaleny! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

thumb Helena Kwoka
4 lutego 2022

Współpracę z Kancelarią a w szczególności z Panią Mecenas Magdaleną polecam wszystkim kto potrzebuje fachowej pomocy oraz dokładnego i rzeczowego poprowadzenia swoich spraw. Pani Magdalena odpowiadała na wszelkie wątpliwości i pytania, jeżeli trzeba było to też dodawała słowa otuchy które były bardzo pomocne. Serdecznie Polecam

thumb Agnieszka Bruzda
4 stycznia 2022

Pani Adwokat Μagdalena Rubiś jest skutecznym „aniołem prawa” – w pełni profesjonalna i podchodząca z wielkim zaangażowaniem do powierzonych jej spraw.
Jest zawsze świetnie przygotowana merytorycznie do sprawy, w pełni skupiona na szczegółach, zaangażowana całościowo w sprawę. Celnie dobiera argumenty, skutecznie powołuje się na fakty i okoliczności, ujawniając je w odpowiednich momentach oraz rzetelnie doradza najlepsze rozwiązanie, co stanowi gwarancję 100% skuteczności działania.
Jednocześnie jest bardzo subtelna, pełna empatii, szczodrze poświęca swój czas i energię oraz okazuje troskę i wsparcie w trakcie całego procesu, co pomaga zminimalizować stres związany z rozprawami. Posiada świetne umiejętności retoryczne oraz wysoką kulturę osobistą i etyczną. Będąc wdzięczna za pomoc prawną, wsparcie i wygrany proces sądowy, polecam z całego serca, gdyż swoją postawą Pani Mecenas zdobyła moje pełne zaufanie i w przyszłości nie wyobrażam sobie, bym mogła być reprezentowana prawnie przez innego adwokata!

thumb Angelica Wudalas
7 listopada 2021

Pani Magdalena profesjonalnie i bez pośpiechu odpowiedziała na nasze pytania. Była bardzo pomocna, świetnie rozumiała o co chcemy zapytać. Jestem bardzo zadowolony z konsultacji. Polecam!

thumb Ziemowit Brysiak
4 marca 2022

Gorąco rekomenduję usługi pani adw. Magdaleny Rubiś, które okazały się nadzwyczaj trafnym wyborem przy poprowadzeniu mojej sprawy rozwodowej. Nie korzystałam dotychczas z pomocy prawnej, jestem pod wyjątkowym wrażeniem czytelności przekazu przy jednoczesnym zachowaniu dużej wrażliwości. To, wobec emocjonalnego obciążenia podejmowanych przeze mnie decyzji i oglądu sytuacji, okazało się kluczowe dla sprawnej pomocy w zamknięciu ważnego dla mnie etapu życia.

thumb Agnieszka Bernas
7 grudnia 2021

Polecam serdecznie współpracę z Kancelarią, rzetelnie, sprawnie, wszystko jest tłumaczone, na każde wysłane wiadomości szybkie odpowiedzi, współpraca online też możliwa, polecam serdecznie Dorota

thumb Dorota Anna Helland Graue
4 kwietnia 2022

Pani Mecenas Magdalena Rubiś to przede wszystkim bardzo serdeczna osoba, która pozostawała w stałym kontakcie i udzielała rzetelnych informacji na każdym etapie sprawy. Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i profesjonalną pomoc prawną.

thumb Klaudia Poparda
4 kwietnia 2022

Miałem okazję z korzystać z pomocy Pani mecenas Magdaleny Rubiś. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i rezultatów. Pani mecenas jest osoba bardzo miłą i kontaktową oraz zaangażowaną w wykonywana pracę. Na bieżąco informuje klienta o postępach i rezultatach oraz służy radą. Serdecznie polecam i jeśli kiedyś będę potrzebował pomocy prawnika na pewno zwrócę się do Pani mecenas Magdaleny Rubiś.

thumb Michał Mazur
20 września 2021

Dobry kontakt, szyba reakcja, indywidualne podejście do klienta

thumb Grzegorz Glowa
7 września 2021

Pani Adwokat Μagdalena Rubiś jest skutecznym „aniołem prawa” – w pełni profesjonalna i podchodząca z wielkim zaangażowaniem do powierzonych jej spraw. Jest zawsze świetnie przygotowana merytorycznie do sprawy, w pełni skupiona na szczegółach, zaangażowana całościowo w sprawę. Celnie dobiera argumenty, skutecznie powołuje się na fakty i okoliczności, ujawniając je w odpowiednich momentach oraz rzetelnie doradza najlepsze rozwiązanie, co stanowi gwarancję 100% skuteczności działania. Jednocześnie jest bardzo subtelna, pełna empatii, szczodrze poświęca swój czas i energię oraz okazuje troskę i wsparcie w trakcie całego procesu, co pomaga zminimalizować stres związany z rozprawami. Posiada świetne umiejętności retoryczne oraz wysoką kulturę osobistą i etyczną. Będąc wdzięczna za pomoc prawną, wsparcie i wygrany proces sądowy, polecam z całego serca, gdyż swoją postawą Pani Mecenas zdobyła moje pełne zaufanie i w przyszłości nie wyobrażam sobie, bym mogła być reprezentowana prawnie przez innego adwokata!

thumb Angelica Wudalas
20 października 2021

Mieliśmy dość nietypową sprawę i Pani Magdalena bardzo nam pomogła. Na każdym kroku pełny profesjonalizm od sporządzenia wniosku do sądu przez nasze kontakty w tak zwanym międzyczasie aż po rozprawę sądową. Można było do Pani Magdaleny dzwonić o różnych porach i jak nie mogła odebrać zawsze oddzwaniała. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Panią Magdalenę z czystym sercem.

thumb Alina A.
7 września 2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdaleną Rubiś. Prowadziła mnie, przez temat rozwodowy. Od samego początku, zaangażowała się w moją sprawę oraz okazała wsparcie i zrozumienie. Zdecydowanie polecam 🙂

thumb Anna
27 czerwca 2022